BEYAZLATMA CİHAZLARI

keyvisual_whitening_lamp_2

LIGHT WHITENING  LAMP 2 üstün ALMAN teknolojisi ile üretilmiş ve tamamı orjinal parçalar ile donatılmıştır.

Diğer beyazlatma sistemlerinde olduğu gibi müşterisini tek marka jel kullanmak zorunda bırakmayacak şekilde üretilmiştir. Cihazı aldıktan sonra istediğiniz marka jel ile güvenle kullanbilirsiniz.

LIGHT WHITENING  LAMP 2 nedir? nasıl çalışır?

 

LIGHT WHITENING  LAMP 2 beyazlatma sistemi; son teknoloji aktif klorofil ve  WhiteSmile’ın 20 yıllık deneyimini birleştirir.  Bitkilerde klorofil ışığı absorbe eder ve oksijen ve enerjiye dönüşür.  LIGHT WHITENING beyazlatma sistemide bu etkiyi kullanarak ofis tipi diş beyazlatma sistemlerinde yeni bir  çağ başlatmış ve standartları yeniden belirlemiştir.

 

LIGHT WHITENING Beyazlatma jelleri, çok düşük seviyede hassasiyet şikayeti ile en üstün beyazlatma sonuçları elde etmenizi sağlar. Vital ve non-vital dişlerde tıbbi endikasyonlar için uygundur.

 

Sistem patentli ışık filtreleri ile hasta dişetlerinde, dudaklarında ve cildinde tahribata yol açmayı önleyen bir sistem ile donatılmıştır. Ayrıca hasta ve hekim güvenliğini en üst seviyelerde tutan aksesuarlara sahiptir.

 

LIGHT WHITENING  LAMP 2 aynı zamanda diğer LED cihazları için üretilmiş olan jeller ile mükemmel uyum sağlamaktadır.

 

SİSTEMİN AVANTAJLARI;

 

Optimal beyazlatma sonuçları: Sarı pigmentlerde anlamlı bir azalma ile 3 x 20 dakika içinde beyazlatma etkilisi.

Hassasiyet: Klinik çalışmalarda hastaların % 90′ından fazlası herhangi bir duyarlılık göstermemiş olup, hassasiyet oranı % 10 dan az ölçülmüştür.

Güvenlik: Jel sadece vücut sıcaklığına kadar ısıtılır. Ledler mavi, çıplak gözle görülür bir dalga boyu aralığında ışıyarak yanar. Patentli filtreleri sayesinde UV ışığı  uygulama yüzeyine ulaşmaz.